
Світильник накладний MARTHA PRO-18" 18W 3000k 4500k 6000k
694,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-060-1018-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний MARTHA PRO-18" 18W 3000k 4500k 6000k
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу – метал, плафон – пластиковий.
Переваги світлодіодної панелі MARTHA PRO-18:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В, 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 18 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240, 220 |
| Колірна температура | 4500K |
| Світловий потік | 1530 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 220 см |
| Висота | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 360° |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм * 23 мм |
| Врізний отвір | 85-165 мм регулюється |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Колірна температура, К | 3000k 4500k 6000k перемикається |
| Додатково | накладний монтаж, врізний монтаж |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 220 |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 694,20 ₴
