
Світильник накладний "SOFIA-48" 48W 6400K чорний
1 424,89 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-064-0048-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "SOFIA-48" 48W 6400K чорний
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED Матеріал плафона - пластик.
Переваги світлодіодної панелі SOFIA-48:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – накладний
- Напруга мережі – 100-265 B
- Потужність лампи - 48 Вт
- Колір світіння 6400K
- Світловий потік – 4320 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 300х300х38 мм
- Колір – чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 48 Вт/год |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 4320 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Висота | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм х 38мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 300 |
| Основні атрибути | |
| Тип лампи | LED додаток |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Форма | Круглий |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Настінно-стельовий світильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 424,89 ₴

