
Прожектор світлодіодний "FELIS-50" 50W 6400K
925,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-026-0050-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "FELIS-50" 50W 6400K
Світлодіодний прожектор призначений для фасадного підсвічування різних будівель, пам'ятників, кафе тощо.
Даний прожектор ідеально підходить для підсвічування стадіонів, стоянок, автосалонів, освітлення дворів, садових ділянок, ландшафтне підсвічування, реклама, підсвічування газонів.
Завдяки технології LED цей прожектор дає максимальний рівень підсвічування, при цьому витрачає не багато електроенергії.
Переваги:
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Легкість монтажу та компактні розміри;
- Економічне енергоспоживання;
- Алюмінієвий корпус із порошковим фарбуванням забезпечує стійкість до навколишнього середовища;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6400К |
| Робоча напруга (В) | 100-265 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 19 см |
| Висота | 21.5 см |
| Ширина | 3.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | A 215 мм *B 190 мм *C 38 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925,60 ₴

