
Світильник врізний "HARLEY-5" (з регульованим кріплення) 5W 3000K-6500K білий
202,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-074-0005-010
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "HARLEY-5" (з регульованим кріплення) 5W 3000K-6500K білий 016-074-0005-010
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED.
Ця модель має два режими роботи:
- тепле світло 3000К
- холодне світло 6500К
Переваги світлодіодної панелі HARLEY-5:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – врізний
- Напруга мережі – 165-265 B
- Потужність лампи - 5 Вт
- Колір світіння - 3000К-6500K
- Світловий потік – 298 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 100х100х40 мм
- Технічна особливість - регульоване кріплення(55-70мм)
- Колір – білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 165~265 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Потужність | 5 Вт |
| Джерело світла | LED module |
| Світловий потік | 298 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кут розсіювання | 52° |
| Розміри (ДхШхВ) | 100 мм х 40 мм |
| Врізний отвір | ( регулюється) 55-70 mm |
| Термін експлуатації | 15.000 Hrs |
| Робоча напруга | 165-265V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 3000К-6500К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 100 |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202,03 ₴

