
Світильник вуличний LED " VEGAS-50" 50 W 6400K
919,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: 074-013-0050-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вуличний LED " VEGAS-50" 50 W 6400K
Консольний світильник (на стовп) "VEGAS-50" 50W Horoz Electric - світлодіодний вуличний світильник з консольним кріпленням на стовп. Використовується для дорожнього вуличного освітлення, автостоянок та промислових приміщень та інших територій.
Світильник має герметичний корпус і має високий ступінь захисту впливу атмосферних впливів.
Характеристики:
- Тип - вуличний світильник на стовп
- Матеріал – метал
- Потужність - 50 Вт
- Колір світіння - 6400К (холодний)
- Світловий потік – 5750Лм
- Довжина - 411 мм
- Висота - 24 мм
- Ширина - 139 мм
- Напруга живлення - 100 - 265 В
- Ступінь захисту - IP65
- Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 5750 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 100-265 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 41.1 см |
| Висота | 2.4 см |
| Ширина | 13.9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Розміри (ДхШхВ) | 411 мм x 139 мм x 24 мм,ø50-55 mm (труба |
| Термін експлуатації | 20.000 Hrs |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 919,82 ₴
