
Лінійний світлодіодний світильник Lemanso LM915-37 36W 6500K 3600LM 1200мм
216 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM915-37
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лінійний світлодіодний світильник Lemanso LM915-37 36W 6500K 3600LM 1200мм (1200х75х23мм)
Лінійний світлодіодний світильник з естетичним та лаконічним дизайном. Відсутність зайвих елементів на корпусі дає можливість розміщувати їх у широкому переліку просторів.
Особливості та переваги:
- Степень защиты - IP20
- Розсіювач із полікарбонату, стійкого до УФ
- Простий дизайн та легка безпечна установка
- Гнучкий захований кабель
- Відповідність нормам безпеки
- Драйвер вмонтований у корпус.
Характеристики:
- Робоча напруга 180-265 ст.
- Потужність - 36 Вт.
- Світловий потік – 3600 Лм.
- Колірна температура – 6500К.
- Колір білий.
- Розміри, мм – 1200х75х23мм
- Ступінь захисту – IP20.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Lemanso |
| Потужність | 36 Вт |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 см |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 23 см |
| Вага | 0.1 г |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴
