
Світильник трековий "BREMEN-20" 20W 4200 чорний
340,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: 018-031-0020-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий "BREMEN-20" 20W 4200 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 24° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 160-250V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 156 мм х 63 мм х 146 мм |
| Світловий потік | 1700 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP20 |
| Термін експлуатації | 30.000 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340,87 ₴