
Блок живлення 150Вт 12В IP20 Lemanso LM822
556 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM822
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення Lemanso LM822 150Вт 12В IP20
Джерело живлення постійної напруги в перфорованому корпусі Lemanso .
Продукція Lemanso відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги AC110-260V
Характеристики:
Виробник - Lemanso
Напруга - 12V DC
Потужність – 250Вт
Клас захисту - IP20
Вхідна напруга – 110-260В
Сила струму – 12,5A
Захист від:
- короткого замикання
- перегріву
- навантаження
Розмір - 199×98×42мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Вихідний струм, не більше | 12.5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 199 мм |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту IP | 20 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 556 ₴