Блок живлення Lemanso LM845 72Вт 12В IP33
Джерело живлення постійної напруги в перфорованому корпусі Lemanso .
Продукція Lemanso відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги AC110-240V
Характеристики:
Виробник - Lemanso
Напруга - 12V DC
Потужність – 72Вт
Клас захисту - IP33
Вхідна напруга – 110-240В
Сила струму – 6A
Захист від:
- короткого замикання
- перегріву
- навантаження
Розмір - 140×60×36мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 6 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 72 Вт |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту IP | 33 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴

