
Блок живлення 36Вт 12В IP20 Lemanso LM819
226 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM819
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення Lemanso LM819 36Вт 12В IP20
Джерело живлення постійної напруги в перфорованому корпусі Lemanso .
Продукція Lemanso відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги AC110-260V
Характеристики:
Виробник - Lemanso
Напруга - 12V DC
Потужність – 36Вт
Клас захисту - IP20
Вхідна напруга – 110-260В
Сила струму – 3A
Захист від:
- короткого замикання
- перегріву
- навантаження
Розмір - 85×58×33мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту IP | 20 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226 ₴