
Світлодіодна лампа "Filament candle - 4" 4W свічка Е14 4200К
70 ₴
- В наявності
- Код: 001-013-0004-030
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "Filament candle - 4" 4W свічка Е14 4200К
Декоративна світлодіодна лампа Едісона
Лампа Едісона світлодіодна HOROZ Filament candle - 4
Світлодіодна декоративна лампа імітує лампу Едісона під старовинну ламп розжарювання.Ідеально підходять для додання приміщень теплою і затишної атмосфери
Гармонує практично з будь-якими світильниками.
Часто використовується без світильника для підсвічування приміщень в стилі лофт, барів, ресторанів і т.д.
Ідеально підходять до вуличних гірлянд
Характеристики:
- Потужність - 4Вт
- Цоколь - Е14
- Світловий потік - 320лм
- Температура світіння - 4200К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Филаментная |
| Форма лампочки | Свічка |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 4 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 320 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 98 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 360° |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип цоколя | E14 |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴
