
Лампа світлодіодна "Filament candle - 4"4W свічка Е14 2700К
71,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-013-0004-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "Filament candle - 4"4W свічка Е14 2700К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
| Потужність | 4 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Розміри (ДхШхВ) | 98 мм * 35 мм |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Колірна температура, К | 2700К |
| Тип цоколя | Е 14 |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71,20 ₴