
Стрічка світлодіодна "REN" вологозахищена червона ціна вказана за 1м
41,58 ₴
- Немає в наявності
- Код: 081-001-0001-041
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стрічка світлодіодна "REN" вологозахищена червона ціна вказана за 1м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Ціна вказана за 1м. |
| Колір | червона |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | рулон - 5 метрів |
| Потужність | 4.8 W (1 м ) |
| Робоча напруга | 12 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 7 мм* 3 мм |
| Світловий потік | 288 Lm (1 м) лм |
| Степінь захисту IP | IP 65 (вологозахищена) |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED (35*28) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41,58 ₴