Стрічка світлодіодна "REN" вологозахищена зелена ціна вказана за 1м
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 4.8 W (1 м ) |
| Угол рассеивания | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 7 мм* 3 мм |
| Срок эксплуатации | 30 000 годин |
| Робоча напруга | 12 V |
| Дополнительно | Ціна вказана за 1м. |
| Тип светодиодов | SMD LED (35*28) |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Информация для заказа
- Цена: 41,58 ₴
