Стрічка світлодіодна "NIL" синя ціна вказна за 1м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 годин |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | рулон - 5 метрів |
| Потужність | 4.8 W (1 м ) |
| Робоча напруга | 12 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 7 мм* 3 мм |
| Світловий потік | 288 Lm (1 м) лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED (35*28) |
| Основні | |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28,14 ₴
