
Слім драйвер для ленти "LED VIPA-72"
365,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: 082-002-0072-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Слім драйвер(блок живлення) для ленти "LED VIPA-72"
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі Horoz Electric.
Продукція Horoz Electric відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги 176-265V
Характеристики:
- Виробник - Horoz Electric
- Напруга - 12V DC
- Потужність – 72Вт
- Клас захисту - IP20
- Вхідна напруга – 176-265В
- Сила струму – 6A
- Розмір – 355x18x18мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідний струм, не більше | 6 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 72 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 355 мм |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Вихідний струм | 6 A |
| Клас захисту IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365,79 ₴

