Гірлянда вулична світлодіодна вологозахищена в силіконі "MONTANA" RGB
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантийный срок | 2 роки |
| Цвет | RGB |
| Количество в упаковке | 10 метрів |
| Мощность | 4 W (10 м ) |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 2 мм* 2 мм |
| Степень защиты IP | IP 68 (вологозахищена) |
| Срок эксплуатации | 30 000 годин |
Информация для заказа
- Цена: 315,84 ₴

