
Лампа Діодна "COMFORT" 2W E27 A45 (білий) 6400к
36,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-087-0002-050
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа Діодна "COMFORT" 2W E27 A45 (білий) 6400к
Світлодіодна лампа Horoz Electric COMFORT 2W призначена для внутрішнього освітлення громадських та виробничих приміщень, інтер'єрного декоративного підсвічування, загального та локального освітлення робочого простору.
Характеристики світлодіодної лампи Horoz Electric COMFORT 2W:
- Колір - білий 6400К
- Тип цоколя – E27
- Тип лампи – світлодіодна
- Діаметр - 44мм
- Світловий потік, Лм - 60
- Потужність - 2Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кулька |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 2 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 60 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Діаметр | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Кут розсіювання | 360° |
| Розміри (ДхШхВ) | 85 мм*44 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,94 ₴
