
Світильник підвісний VERTEX GU10 білий
614,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: 021-024-0001-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний VERTEX GU10 білий
Підвісний світильник (підвіс) - це світильник, що має один або кілька плафонів на довгому тросі або шнурі. Підвіска може регулювати необхідну висоту.
Найчастіше використовуються для підсвічування приміщень у стилі «лофт», а також у барах, ресторанах та на кухні над обіднім столом.
Характеристики:
- Потужність лампи максимум - макс 10 Вт
- Напруга живлення - 220-240В
- Ступінь захисту - IP20
- Патрон - GU10
- Довжина кабелю - 1200 мм
- Розмір плафона – 120 мм
- Колір - білий
- Матеріал – алюміній
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип цоколя | GU10 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Білий |
| Форма плафона | Циліндр |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 5.5 см |
| Висота | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | max. 10W |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм х 1200 мм х 55 мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 614,55 ₴
