
Лампа Діодна "FANTASY" 2W E27
37,83 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-088-0002-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа Діодна "FANTASY" 2W E27
Світлодіодна лампа Horoz Electric FANTASY 2W призначена для внутрішнього освітлення громадських та виробничих приміщень, інтер'єрного декоративного підсвічування, загального та локального освітлення робочого простору.
Характеристики світлодіодної лампи Horoz Electric FANTASY 2W:
- Колір - синя
- Тип цоколя – E27
- Тип лампи – світлодіодна
- Діаметр - 46мм
- Світловий потік, Лм - 32
- Потужність - 2Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 2 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Синій |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 32 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 91 мм |
| Діаметр | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій |
| Кут розсіювання | 360° |
| Розміри (ДхШхВ) | 46 мм х 91 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37,83 ₴
