
Лампа світлодіодна "CRYSTAL-40" 40W 6400K E27
244,31 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-016-1040-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "CRYSTAL-40" 40W 6400K E27
Потужна світлодіодна лампа Lemanso CRYSTAL-40 40W використовується для освітлення великих площ приміщень, гаражних просторів, різних складських приміщень, промислових об'єктів тощо.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 320Вт у порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи CRYSTAL-40:
- Температура світіння - 6400К
- Тип цоколя – E27
- Тип лампи – світлодіодна
- Діаметр – 117мм
- Світловий потік, Лм - 4220
- Потужність - 40Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Гриб |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 40 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 320 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 175-250 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4250 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 144 мм |
| Діаметр | 117 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 200° |
| Розміри (ДхШхВ) | 117 мм х 144 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Робоча напруга | 175-250V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип цоколя | Е27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244,31 ₴

