
Підсвітка дзеркал-картин LED KARTAL-8" 8W 4200K
1 220,19 ₴
- Готово до відправки
- Код: 040-017-0008-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвітка дзеркал-картин LED KARTAL-8" 8W 4200K
Дані світильники використовуються для підсвічування фотографій, картин, дзеркал, стінних ніш та інших особливих елементів інтер'єру. Завдяки використанню сучасних світлодіодів таке підсвічування буде дуже економним і допоможе розставити необхідні акценти у приміщенні. Світіння світлодіодів є абсолютно безпечним для картин, тому вони не вигоряють з часом.
При включенні світильник миттєво забезпечує рівномірне та яскраве свічення без мерехтіння.
Характеристики:
- Тип - підсвічування картин, дзеркал
- Вхідна напруга – 100-250В
- Потужність, Вт - 8
- Температура світіння - 4200К
- Світловий потік, Лм - 570
- Ступінь захисту IP - 20
- Розмір – 400мм
- Колір - хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 570 лм |
| Колірна температура | 4200К |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 8 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 400 мм * 120 мм * 50 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220,19 ₴
