
Лампа світлодіодна "MAKRO-3" 3W G4 6400К
63,19 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-090-0003-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "MAKRO-3" 3W G4 6400К
Світлодіодна лампа MAKRO - 3 з цоколем G4 відмінна енергоефективна заміна старої галогенної лампи.
Дана модель споживає 3Вт і при цьому випромінює яскравий світловий потік 280LM.
Тип цоколя такої лампи - G4
Застосовується в люстрах та точкових світильниках з патроном G4.
Світлодіодна лампа MAKRO - 3 має напівпрозору силіконову колбу у формі капсули.
Характеристики:
- Потужність, Вт - 3
- Напруга, В - 220-240
- Тип цоколя - G4
- Температура світіння – 6400К
- Світловий потік – 280 Лм
- Висота - 37 мм
- Діаметр - 13 мм
- Кут розсіювання ° - 360 °
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | G4 |
| Потужність | 3 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 13 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Кут свічення | 360 град. |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 280 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 37 мм |
| Діаметр | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 360° |
| Розміри (ДхШхВ) | 37 мм*13мм |
| Термін експлуатації | 20 000 рік. |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип цоколя | G4 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63,19 ₴