
Світильник врізнийALEXIS-24 3CCT (білий)
285,69 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-087-0024-010
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізнийALEXIS-24 3CCT (білий)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 200 mm |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 160-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø220 mm |
| Світловий потік | 2270 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285,69 ₴
