
Світильник трековий під лампу MR16 "VERSAY" чорний
315,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: 115-006-0001-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий під лампу MR16 "VERSAY" чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | max 50 W (LED - max 10 W) |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 112 мм х 55 мм |
| Степінь захисту IP | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315,51 ₴
