
Бокс монтажний пластиковий 700х500х250мм. ІР65 сірий (800-700-008)
3 387,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: 800-700-008
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бокс монтажний пластиковий 700х500х250мм. ІР65 сірий (800-700-008)
Бокс монтажний ABS-пластик призначений для монтажу силового, захисного та розподільчого електрообладнання, пристроїв автоматики та управління, обладнання кабельних мереж, обладнання передачі даних тощо.
Переваги:
- Стійкий до корозії: корпуси не іржавіють і не потребують фарбування
- Відсутня необхідність заземлення корпусу
- Стійкий до ультрафіолетових променів
Характеристики
- Матеріал - ABS-пластик
- Ступінь захисту IP – IP65
- Розмір – 500х700х250мм
- Технічна особливість – протиударний корпус
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Передні двері | Одностулкові, З замком |
| Антивандальний корпус | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 700х500х250мм |
| Додатково | Протиударний корпус |
| Країна-виробник | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 387,34 ₴
