
Світильник врізний ALEXA-8 3CCT 8W (чорний)
197,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-048-1008-020
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний ALEXA-8 3CCT 8W (чорний)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 75 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 8 W |
| Робоча напруга | 160-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 98 мм * 32 мм |
| Світловий потік | 600 Lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197,14 ₴
