
Замок дверний FUHR 803 45/92 з заскочкою
838 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок дверний FUHR 803 серії 45/92 з заскочкою
FUHR 803 однозапірний врізний замок для вхідних і міжкімнатних дверей з ПВХ
Замок із отвором для профільного циліндра.
Замок FUHR 803 універсальний (лівий/правий) досягається шляхом перестановки заскочки.
Може комплектуватися фальовою або роликовою заскочкою
Фалева заскочка втягується за допомогою ключа зовні або ручки зсередини
Характеристики:
- Виробник – FUHR(Німеччина)
- Ширина штульпа (лицьової планки) - 16 мм.
- Міжосьова відстань - 92мм
- Дорнмас - 45 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fuhr |
| Країна виробник | Німеччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Сатин, Сріблястий, Сірий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 92 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжосьова відстань (мм) | 92 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴

