
Розетка 2-а з заземленням з кришкою накладна сірий xOne
230,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 406-240000-924
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розетка 2-а з заземленням з кришкою накладна сірий xOne складається з двох розеток із заземленням та кришкою.
Характеристики:
- Ступінь захисту - IP54
- Номінальна сила струму – 16А
- Спосіб монтажу - накладний
- Тип розетки - подвійна, з кришкою
- Наявність заземлення - так
- Колір – сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 151 мм |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | ABS (пластик) |
| Розміри (ДхШхВ) | 151 мм х 75 мм х 51.1мм |
| Робоча напруга | 250 V |
| Додатково | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230,07 ₴



