
Прожектор світлодіодний переносний "PEGASUS/W-100" 100W 6400K
1 925,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-032-0100-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний переносний "PEGASUS/W-100" 100W 6400K
Світлодіодний прожектор оснащений зручною підставкою
Світлодіодний прожектор PEGASUS/W-100 призначений для підсвічування площ де немає можливості закріпити джерело світла.
Завдяки технології LED даний прожектор дає максимальний рівень підсвічування, при цьому витрачає не багато електроенергії.
Переваги:
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Мобільність та зручність експлуатації завдяки зручній підставці;
- Компактні розміри;
- Економічне енергоспоживання;
Характеристики:
- Потужність - 100 Вт
- Світловий потік (лм) – 11700
- Ступінь захисту - IP65
- Колір світіння - 6400К
- Габарити 223х194 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 11700 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 100-265 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 100° |
| Розміри (ДхШхВ) | 223.3 мм х 80.4 мм х 194.8мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 925,96 ₴

