
Світильник трековий " BREMEN-20 3CCT" 20W білий
418,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 018-031-1020-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий " BREMEN-20 3CCT" 20W білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 20 W |
| Кут розсіювання | 24° |
| Розміри (ДхШхВ) | 156 мм х 63 мм х 146 мм |
| Термін експлуатації | 30.000 |
| Робоча напруга | 160-250V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 3000K, 4500K, 6000K На вибір є перемикач |
| Тип світлодіодів | COB LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418,75 ₴
