Підвісний лінійний світильник FORTUNE5-40 3CCT 40W (Чорний)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 2 роки |
| Дополнительно | Тросовий підвіс в комплекті |
| Колірна температура, К | 3000K, 4500K, 6500K На вибір є перемикач |
| Угол рассеивания | 120° |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 40 W |
| Робоча напруга | 170-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 1185 мм * 50 мм * 75 мм |
| Световой поток | 4200 lm лм |
| Степень защиты IP | IP 20 |
| Срок эксплуатации | 70 000 год. |
| Тип светодиодов | SMD LED |
Информация для заказа
- Цена: 1 793,40 ₴



