Світильник LED 80W "GAMA-80X" 6400К 052-006-2150-025
Лінійний світлодіодний світильник Horoz Electric 1500мм
Лінійний світлодіодний світильник з естетичним та лаконічним дизайном. Відсутність зайвих елементів на корпусі дозволяє розміщувати їх у широкому переліку просторів.
Особливості та переваги:
- Ступінь захисту - IP20.
- простий дизайн та легка безпечна установка
- призначений для кріплення як на горизонтальні, так і на вертикальні поверхні.
- Гнучкий захований кабель
- Відповідність нормам безпеки
- драйвер вмонтований у корпус
Характеристики:
- Робоча напруга 165-265 ст.
- Потужність – 80 Вт.
- Світловий потік – 6000 Лм.
- Колірна температура - 6400К.
- Колір - чорний.
- Розміри, мм – 1500x80х30
- Ступінь захисту – IP20.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 80 Вт |
| Напруга мережі | 165~265 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 80 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 1500 мм х 80 мм х 30 мм |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599,42 ₴

