
Світильник накладний "NORA PRO/S-5" 5W 3000K, 4500K, 6000K білий
190,91 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-078-1005-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "NORA PRO/S-5" 5W 3000K, 4500K, 6000K білий
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED.
Переваги світлодіодної панелі NORA PRO/S-5:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – накладний
- Напруга мережі – 185-265 B
- Потужність лампи - 5 Вт
- Колір світіння - 3000K, 4500K, 6000K (на вибір, є перемикач)
- Світловий потік – 450 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 85х85х25 мм
- Колір – білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 5 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 185-265 |
| Світловий потік | 450 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 8.5 см |
| Висота | 2.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Колірна температура, К | 3000K, 4500K, 6000K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Ширина (діаметр) (мм) | 85 |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190,91 ₴

