
Підсвітка дзеркал-картин LED "SALDA-10" 10W 4200K
1 063,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: 029-010-0010-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвітка дзеркал-картин LED "SALDA-10" 10W 4200K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 60° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній , Метал |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 85-240V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 620 мм х 70 мм х 140 мм |
| Світловий потік | 372 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP44 |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 063,55 ₴
