Люстра LED "ALWAYS"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 180-240V / 50-60Hz |
| Світловий потік | 700 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 953,19 ₴

