
Люстра LED "EMPIRE-36"
2 959,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 019-071-0036-030
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра LED "EMPIRE-36"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | Рожеве золото |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 180-240V / 50-60Hz |
| Світловий потік | 2100 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 959,70 ₴
