
Світильник пластиковий овальний Нінова 26W дим
89,45 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-012-107
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник пластиковий колір Дим Нінова 26W
400-012-107
Світильник Teb Elektrik Нінова використовують у житлових і громадських приміщеннях, офісах.
Світильник Teb Elektrik Нінова має високий ступінь пожежної безпеки та тривалий термін експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника — Накладний
- Напруга мережі — 220~240 B
- Тип цоколя — Е27
- Потужність лампи — max 26 Вт
- Ступінь захисту — IP20
- Розмір — 270х165х81 мм
- Колір — дим
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Teb Elektrik |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Овал |
| Колір плафона | Прозорий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Овальна |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Колір | Дим |
| Потужність | max.60 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 270 мм*165 мм*81 мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89,45 ₴
