
Світильник пластиковий Акуа Повний Місяць Опал LED 12W з датчиком руху чорний
1 974,91 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-425-115
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник пластиковий Акуа Повний Місяць Опал LED 12W з датчиком руху
400-425-115
Накладний світлодіодний LED світильник 12Вт з датчиком руху
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED.
Переваги світлодіодної панелі Акуа:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Потужність лампи – 12Вт
- Колір світіння - 6400К
- Ступінь захисту - IP54
- Матеріал – пластик
- Колір – чорний
- Час затримки - від 10 секунд до 12 хвилин
- Максимальна висота встановлення – до 3,5 м
- Розмір світильника – 242х106х242мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Teb Elektrik |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Потужність | 12 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колірна температура | 6400К |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додатково | Світильник протиударний, вологозахищені з датчиком руху |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø242,5 мм*106мм |
| Аналог лампи розжарювання | 96W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 974,91 ₴
