
Багатофункціональне реле напруги та струму 63A ЩИТ Lemanso 31525-63A
752 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM31525-63A
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Багатофункціональне реле напруги та струму Lemanso 31525-63A ЩИТ призначене для захисту однофазної мережі від небезпечних стрибків напруги, а також перевищення споживання струму та активної потужності. З його допомогою можна обмежувати рівень електроспоживання всього будинку чи окремої кімнати. Реле працює як відсікач: при перевищенні встановлених значень відключає навантаження та відновлює подачу навантаження через встановлений час після стабілізації напруги в мережі. Можна налаштувати час затримки завантаження від 1 до 999 секунд. Для чутливого до частих включення/вимикання живлення обладнання (холодильники, кондиціонери та ін.) рекомендовано встановлювати значення затримки в межах 120-180 секунд. Можна налаштувати затримку вимкнення навантаження при безпечному перевищенні споживання струму та активної потужності. Подача напруги відбудеться після закінчення часу затримки (зелений індикатор)
Характеристики багатофункціонального реле напруги та струму Lemanso LM31525-63A ЩИТ:
- Тип монтажу - Din-рейка
- Кількість фаз - 1 - фаза
- Максимальний струм навантаження – 63A
- Мінімальна напруга спрацьовування – 140 В
- Максимальна напруга спрацьовування – 300 В
- Тимчасовий діапазон – 1-999 сек
- Ступінь захисту - IP20
- Мінімальна/максимальна робоча температура -15°C+40°C
- Довжина (висота) – 85,5мм
- Ширина - 60мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Світлова |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 63 А |
| Максимальний струм | 63 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 140 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 300 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 752 ₴

