
Світильник настільний акумуляторний INTER 3CCT
408,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: 050-004-0001-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настільний акумуляторний INTER-3CCT 1W білий 050-004-0001-010
Світлодіодна настільна лампа Horoz Electric INTER-3CCT потужністю 1Вт.
Світильник працює від акумулятора та оснащений функцією, яка дозволяє регулювати яскравість настільного освітлення шляхом зміни потужності світлового потоку.
Є три режими роботи - теплий, нейтральний, холодний
Характеристики:
- Акумулятор – 3,7/500mah літієва
- Час зарядки – 4ч(TYPE-C)
- Час роботи від акумулятора - 8-12г
- Максимальна потужність, Вт – 1
- Світловий потік, Лм - 30
- Тип кріплення – на поверхню
- Тип вимикача – на корпусі (сенсорна система керування, димування)
- Ступінь захисту – IP20
- Колір - білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Світловий потік | 30 лм |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Форма світильника | Інша |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 225 мм |
| Діаметр | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | димує |
| Розміри (ДхШхВ) | 115 мм х 255 мм |
| Час роботи від акумулятора | 8-12 рік |
| батарея | 3.7V 500mAh Li-ion Battery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408,51 ₴
