
LED панель квадратна 170х170 мм 12 Вт, нейтральний білий 4100К, 1080 Лм
170 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-LMP-3400
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Світлодіодна панель EH-LMP-3400 від торгової марки Electro House забезпечує максимально низьке енергоспоживання. Використовує напругу мережі 220 В. Рівномірне освітлення без проявів контрастності. Ударостійка конструкція дає можливість не турбуватися про виникнення механічних впливів, вібрацій, ударів по корпусу. Має підвищену світловидатність. Витримує гранично низькі та високі температури. Використовується в оформленні дизайну різних будівель, заміських будинків, офісів, громадських установ. Освітлення не створює навантаження на очі. Прекрасно підкреслить елементи декору. Має тривалий термін експлуатації й екологічно безпечна.
LED панель квадратна 170х170 мм 12 Вт, нейтральний білий 4100К, 1080 Лм вироблена за європейськими стандартами якості. Не впливає на організм людини та безпечно утилізується. Легко монтується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Вологозахищений | Немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Сфера застосування | Адміністративна |
| Робоча поверхня | 150х150 мм |
| Розмір | 170х170 мм |
| Ресурс роботи | 50000 год |
| Світловий потік | 1080 Лм лм |
| Температура світіння | 4100К |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип діода | SMD5730 |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Кут розсіювання | 120 |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 170 ₴


