
LED панель квадратна 595х595 мм 40 Вт, нейтральний білий 4100К, 3200 Лм
1 088 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-PB-40W
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Панель світлодіодна EH-PB-40W від відомого бренда Electro House використовується для освітлення будинків, офісів, установ. Є незамінним атрибутом інтер'єру. Якість і надійність гарантовані європейськими стандартами. Виділяється серед Led-панелей своєю економічністю, водночас виділяє світла вдесятеро більше, ніж зазвичай. Один із плюсів — це те, що немає нитки розжарювання і великих перегрівів, що запобігає передчасному виходу з ладу. Ресурс роботи становить 50 000 годин. Світловий потік розподіляється на робочу зону під кутом 120 градусів. Миттєве вмикання здійснюється без мерехтінь і пульсацій. Не містить шкідливих речовин, що гарантує безпеку здоров'ю людини. Проста в монтажі та не вимагає додаткового обладнання. Має підвищену світлопередачу й ударостійку конструкцію.
LED панель квадратна 595х595 мм 40 Вт, нейтральний білий 4100К, 3200 Лм під час експлуатації використовує напругу мережі 220 В. Світлодіодна панель польністю безпечна для людини та довкілля, оскільки не містить і не виділяє шкідливих речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Форма | Квадратна |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Вбудований, Підвісний |
| Вологозахищений | Немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Сфера застосування | Адміністративна |
| Розмір | 595х595 мм |
| Ресурс роботи | 50000 год |
| Світловий потік | 3200 Лм лм |
| Температура світіння | 4100К |
| Температурний діапазон | -05°...+40°С |
| Тип діода | SMD5730 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 088 ₴