
LED-панель прямокутна 295х1195 мм 36 Вт, холодний білий 6500К, 2880 Лм
1 356 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-PB-0011
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Представляємо до вашої уваги LED панель прямокутна 295х1195 мм 36 Вт, холодний білий 6500К, 2880 Лм від відомого бренда Electro House. Вона має прямокутну форму з габаритними розмірами 295х1195 мм. У ній не використовуються шкідливі для організму людини гази та немає ниток розжарювання. В експлуатації панелі EH-PB-0011 гарантується безпека та довговічність. Обладнана спеціальними кристалами — діодами, які рівномірно передають світловий потік. Забезпечить високу економність: вдесятеро економніше за ламп розжарювання.
Увімкнення або вимикання відбувається миттєво та не впливає на ресурс довговічності, який становить 50 000 робочих годин. Виключає контрастне освітлення й не створює навантаження на очі людини. Немає ультрафіолетового випромінювання. Температура робочого середовища може коливатися від -20 до +40. Приємне та м'яке освітлення, без пульсації й сторонніх шумів. Містить якісні кріплення для монтажу, що дає змогу без труднощів встановити її.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Форма | Прямокутна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Вбудований, Підвісний |
| Вологозахищений | Немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Сфера застосування | Адміністративна |
| Розмір | 295х1195 мм |
| Ресурс роботи | 50000 год |
| Світловий потік | 2880 Лм лм |
| Температура світіння | 6500К |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип діода | SMD5730 |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Кут розсіювання | 120 |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 1 356 ₴