Світлодіодний меблевий світильник EH-T5-01 від фірми Electro House застосовується в дизайні сучасних кухонь як джерело світла й елемент декору. Його можна встановлювати біля кухонних шафок і стелажів, щоб створити зону додаткового освітлення над робочою поверхнею стільниці або плити. Led-світильник має невеликі габарити — 268х35х21 мм, що дає змогу використовувати його в ящиках і комірках вбудованих меблів. У нього встановлена Led-лампа потужністю 6 W.
LED світильник меблевий Т5 6 Вт холодний білий 6500К, 510 Лм EH-T5-01 від компанії ElectroHouse виготовлений із матеріалів, що відповідають міжнародним вимогам, вирізняється зносостійкістю й пожежобезпечністю. Має низку переваг — миттєве увімкнення, рівномірність світіння (немає мерехтіння), простоту встановлення, тривалий термін експлуатації та низьким енергоспоживанням. Придбати меблевий LED світильник Ви можете на нашому сайті. На цей товар надається гарантія 2 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,107 кг |
| Вологозахищений | Немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість LED | 24 |
| Напруга | 170-265В В |
| Номінальна потужність | 6 Вт |
| Розмір | 268х35х21 мм |
| Світловий потік | 510 Лм лм |
| Температура світіння | 6500К |
| Тип діода | SMD3528 |
- Ціна: 153 ₴
