
LED світильник вуличний 100 Вт SMD, холодний білий 6500К, 10000 Лм
1 315 ₴
- В наявності
- Код: EH-STRL-100W
- +380 (67) 392-86-67Олександр
LED світильник вуличний 100 Вт SMD, холодний білий 6500К, 10000 ЛмСветильник вуличний EH-STRL-100W від торгової марки Electro House є ідеальним джерелом світла для прибудинкової, вуличної, паркової та дорожньої зони. Потужність лампи 100W дає можливість високоякісного освітлення великої території.
Однією з переваг вважається те, що немає настирливого мерехтіння й миттєве увімкнення електропристрою. Європейський стандарт захисту забезпечує надійну роботу за агресивних погодних умов, низьких і високих температур. LED світильник вуличний 100 Вт SMD, холодний білий 6500К, 10000 Лм дуже зручний і простий в обслуговуванні. Має сучасний і лаконічний дизайн, водночас універсальний. Буде оптимальним рішенням для якісного стаціонарного освітлення. У нього чудове світлопередавання. Під час його виробництва дотримані всі норми екологічної безпеки. Процес встановлення відбувається легко завдяки тому, що не потрібно жодних додаткових пристроїв, і він обладнаний спеціальною монтажною консоллю. Діаметр кронштейна — 50 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 410х170х23 мм |
| Потужність | 100 |
| Тип світильника | Вуличний |
| Кут розсіювання | 120 |
| Тип діода | SMD |
| Робоча напруга | 85 - 265 В |
| Температура світіння | 6500К |
| Гарантія | 24 місяці |
| Індекс передавання кольору | >80 Ra |
| Температурний діапазон | -40... +100°C |
| Вологозахищений | Да |
| Ресурс роботи | 70 000 год |
| Вид монтажа | Кронштейн |
| Захист від перенапруги | 4 kV |
- Ціна: 1 315 ₴

