Диференціальний автомат 16A 1p+N (2 модулі) 230-240 В 4.5 кА EH (x) 2x16DIFF від виробника Electro House використовується для постачання досконалого захисту від різних поломок, які мають усі шанси з'явитися в електромережі або в під'єднаному оснащенні. З його застосуванням ви цілком оберігаємо від ураження струмом у разі аварії та від пожежонебезпечних ситуацій, які з'являються у разі перевантажень або інших збоїв. Він працює з номінальною напругою в діапазоні 220-240 В зі змінним струмовим навантаженням. Його використання вас абсолютно захищає від витоків струму та різних небезпечних обстановок. Ваше обладнання також захищене від проблем в електромережі та навпроти мережі захищається від зламаних електропристроїв. Він поєднує в себе 2 прилади — автоматичний вимикач і ПЗВ, тому його дозволено застосовувати замість них і зберегти водночас ваші витрати на закупування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діелектрична потужність | 2500 В |
| Кількість полюсів | 1p+N |
| Крива вимкнення | C |
| Напруга живлення | 230-240 В |
| Номінальна вимикна здатність | 4.5кА |
| Номінальний струм In | 16A |
| Робоча температура, °С | -5...+55 |
| Ресурс роботи | 10000 увімкнень |
| Степінь захисту IP | IP20 |
| Температура зберігання, °С | -25...+70 |
| Тип | Диференціальні автомати |
| Тип диференціального автомата | електронний |
| Тип модуля диференціального захисту | АС, А |
| Колір | Білий |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: Ціну уточнюйте



