Ізолювальна стрічка артикул: EH-AHT-1810 з полівінілхлоридного складу, з однобічним нанесенням нетоксичного клею, виробництва компанії ElectroHouse. Моток має вигляд 0,15 мм товщину плівки, 18 мм ширину, 11 м довжину. В пакованні є великий вибір кольорів «асорті» для зручності використання. Має такі корисні властивості: здатність витримувати високу напругу, стійкість до перепадів температур у діапазоні від мінус п'ятдесяти до плюс сімдесяти градусів за Цельсієм, переносити 240% розтягнення від свого початкового стану. Важкозаймиста, вологонепроникна і як наслідок часто використовується для вуличних робіт, пов'язаних із електрикою, позаяк несприйнятлива до складних погодних умов.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 11 м мм |
| Додаткові характеристики | Матеріал: ПВХ |
| Матеріал | ПВХ |
| Розтягнення | 240% |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізострічка |
| Товщина | 0,15 мм мм |
| Колір | асорті |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

