Компанія ElectroHouse пропонує звернути увагу на ізолювальну стрічку синього кольору власного виробництва, виготовлену з полівінілхлоридного матеріалу з однобічним покриттям не токсичного клейового складу. Її розміри становлять 0,15 мм х 18 мм х 50 м, не підтримує горіння, має гарну еластичність і розтягування 240% від початкового стану, вологонепроникність і стійкість до перепадів температур у діапазоні від мінус п'ятдесяти до плюс сімдесяти градусів за Цельсієм дає змогу застосовувати її на вулиці. Стрічка застосовується для усунення обривів, ізоляції оголених дротів, фіксації, монтажу, паковання тощо. Прекрасно тримається на гладких поверхнях, як-от пластмаса, скло, плитка, картон, метал. Продукція відповідає всім Європейським стандартам і сертифікована в Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 м мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Розтягнення | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізострічка |
| Товщина | 0,15 мм мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

