
Підсвітка дзеркал-картин LED "TURNA" 3W 4200K чорний
779,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 040-007-0003-021
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвітка дзеркал-картин LED "TURNA" 3W 4200K чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | с кнопкой |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 3 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 368мм х 82мм |
| Світловий потік (лм) | 200 Lm |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Кут розсіювання | 60° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779,64 ₴
